Koszyk

Kategorie produktów

Co kupić na mikołajki dla nastolatka?

W okresie dzieciństwa przychodzi taki moment, gdy odkrywa się, że święty Mikołaj nie jest prawdziwy, a prezenty leżące na poduszce sprytnie podrzucają rodzice. Nie do końca można stwierdzić, dla kogo ten moment jest bardziej wstrząsający – dla nastolatka, czy rodzica, ale wiadomo, że teraz jeszcze bardziej warto postarać się z tym, by mikołajkowe prezenty były przemyślane i trafione.

Mikołajkowe upominki dla młodzieży

Jeśli więc jesteś rodzicem strapionym tematem, co podarować młodej damie czy młodemu mężczyźnie 6 grudnia ( o ile nie będzie to rózga), to trafiłeś w dobre miejsce, bowiem przygotowaliśmy „mini ściągawkę” pomysłów związanych z tym tematem, z podstawowym rozróżnieniem na płeć dziecka.

Prezent na Mikołajki dla nastolatka

Jeśli chodzi o chłopaków w wieku nastoletnim – im bardziej gadżeciarsko, tym lepiej. Uprzedzając pytania, pod hasłem „gadżeciarsko” wcale nie mamy na myśli wydania kupy pieniędzy na najnowszego Iphone’a czy drona, ale chcemy udowodnić, iż nawet mała zabawka może nastolatkom w tak trudnym wieku przynieść wiele radości.

Kilka naszych mikołajkowych faworytów:

Łącząc jeden z tych bądź podobnych gadżetów z górą słodyczy, można mieć pewność, że każdy nastolatek wybaczy rodzicom fakt, że worek z prezentami nie pochodzi od świętego Mikołaja.

Prezent na Mikołajki dla nastolatki

Jeśli chodzi o dziewczęta, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jednak udało nam się wyodrębnić przykładowe „pewniaki”. Klasyczny twister mata raz na górze raz na dole mata pogięta gra rodzinna towarzyska – rm058 jest jednym z nich. Idealny na wieczór z koleżankami, stanowiący fajną okazję do popisania się swoją giętkością. Każda nastolatka będzie cieszyć się z takiego podarunku od Mikołaja-Rodzica. Alternatywnym pomysłem (choć nieco bardziej przewidywalnym) jest płyta ulubionego zespołu albo wymarzona bluzka. Dopełnienie podarunku ulubionymi łakociami to oczywista konieczność.