Koszyk

Kategorie produktów

Jak zorganizować sylwester z dzieckiem?

Sylwester z dziećmi nie jest definicją najbardziej udanej imprezy. Jednak okazuje się, że można to zrobić i co więcej – może być całkiem fajnie. Jak zatem to zrobić?

Sylwestrowa noc – idealna na rodzinne gry i zabawy

Sylwester to świetny czas na zebranie rodziny przy stole i zabawę w gry planszowe. Zorganizuj turniej, który potrwa do północy. Przykłady ciekawych gier, które mogą się sprawdzić przy tej okazji:

Oprócz gier planszowych te sylwestrowe gry towarzyskie to świetny sposób na świętowanie tej okazji. Od zgadywania postanowień innych gości po noworoczne karaoke – te pomysły na zabawowe gry i zabawy dla dzieci mają na celu zabawiać gości w każdym wieku na Twojej uroczystości.

Odliczanie do północy – to ważne!

Jeśli dzieci na Twoim przyjęciu mimo wszystko są zbyt małe, by nie spać do północy, możesz zorganizować próbne odliczanie w bardziej odpowiednim czasie. Po prostu zmień wskazówkę zegara tak, aby wybiły godzinę 12, gdy jest tylko 20 lub 21:00. Rozdaj wuwuzele, zabawne gadżety, trąbki i konfetti, które można rozrzucić, gdy odliczanie dobiegnie końca. To świetny sposób, aby dzieci mogły wziąć udział w uroczystości, ale mimo to położy się o odpowiedniej porze.

Toast z dziećmi – nie tylko szampan bezalkoholowy

Dzieci też chcą uczestniczyć w toastach sylwestrowych – dlaczego nie pozwolić im na wyszukany kieliszek do szampana lub kieliszek do wina? Oczywiście wykonany z plastiku i wypełniony napojami bezalkoholowymi.

W zależności od wieku i upodobań dziecka, do środka możesz wlać piwo imbirowe, przyjazny dla dzieci poncz, a nawet oranżadę, ale zwykle ulubionym wyborem (zwłaszcza wśród najmłodszych) ciepłe kakao (gorące kakao, które zostało trochę ostudzone), posypane piankami. Będą zachwycone!

Coś na ząb w sylwestrową noc

Czas oczekiwania na Nowy Rok może wywołać apetyt. Niech dzieci przygotują wcześniej torby z przekąskami, które będą mogły otworzyć o północy. Mogą wypełnić torby na lunch z brązowego papieru smakołykami, takimi jak noworoczne ciasteczka lub mieszanka zimowych łakoci. Niech ozdobią torby, żeby było jeszcze weselej.