Koszyk

Kategorie produktów

Jaki prezent na święta dla chłopca?

Świąteczne prezenty zawsze wzbudzają wielkie emocje – szczególnie w okresie dzieciństwa. Jeśli zaczynasz myśleć o tym, co w tym roku umieścić swojemu dziecku pod choinką, najwyższa pora sięgnąć po konkrety, aby nie kupować na ostatnią chwilę czegoś, co zupełnie nie sprawi radości smykowi.

Co dla chłopca pod choinkę 2019?

Współczesne dzieci są niezwykle wymagające, a ich gusta zmieniają się jak kalejdoskop. Całe szczęście w świecie zabawek jest kilka ponadczasowych typów, które sprawdzą się bez względu na o, jak bardzo wymagający jest młodzian oczekujący z radością na to, co znajdzie pod choinką.

Pomysł na świąteczny prezent dla chłopca #1 karty do gry

Od remika, przez makao, aż po kultową „wojnę” – pomysłów na gry karciane jest niekończąca się ilość. Karty do gry 2 talie poker 54szt powlekane – eb803 to doskonała rozrywka dla chłopca w wieku szkolnym, który lubi podpatrywać starszych kolegów i ich zajęcia. Nabywając karcianych umiejętności w młodszym wieku, z pewnością zaimponuje rówieśnikom, a do tego nauczy się logicznego myślenia i analizowania.

Pomysł na świąteczny prezent dla chłopca #2 jaszczurka do złożenia

Dysponując nieco większym budżetem, można postawić na mega modną wśród chłopców zabawkę: jaszczurka robot do złożenia diy lizard chodzący led – ab2137 .

Ważne funkcje tej zabawki:

  • czujnik podczerwieni,
  • oświetlenie LED w oczach,
  • rozkłada kołnierz, otwiera szczękę i bardzo szybko biega.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że obdarowany jaszczurką robotem chłopiec poczuje się jak mały kreator stworzeń, jest to bowiem zestaw do samodzielnego złożenia.

Pomysł na świąteczny prezent dla chłopca #3 zabawkowa piła motorowa

Jeszcze inną zabawką, którą na pewno każdy mały chłopiec chciałby w tym roku znaleźć pod choinką, jest realistyczna mega duża piła motorowa dźwięk – ab192 .. Imitowanie działań dorosłych to jedno z ulubionych zabaw każdego dziecka, a ta piła jest właśnie do tego idealnym pomysłem. Sposób na doskonałe urozmaicenie świątecznej zabawy – tylko uwaga, jest całkiem prawdopodobne, że pierwszą imitacją wycinki w wykonaniu dziecka będzie ta na bożonarodzeniowym drzewku :)