Jaki prezent pod choinkę dla nastolatki?

Prezenty świąteczne – jedni je uwielbiają kupować, a inni nienawidzą. Jedną z grup osób, którym najciężej dogodzić są: nastolatki. Wynika to z faktu, iż nie są już dziećmi, ale jeszcze nie są dorosłymi osobami, a do tego wszystkie: mają bardzo określony gust i są niezwykle wymagające. Spróbujemy coś doradzić, by jednak ucieszyć młodą pannę, równocześnie nie rozbijając domowego budżetu.

Świąteczny prezent dla towarzyskiej nastolatki

Jeśli Twoja córka jest lubiana, a w jej pokoju wciąż roi się od koleżanek – daj jej coś, dzięki czemu będą jeszcze chętniej spędzać razem czas. Kłamczuch planszowa gra rodzinna kto kłamie – jk0232  to ciekawy pomysł, bo daje okazje do śmiechu, żartów i wesołego spędzania czasu. Kto wie, może i Ciebie kiedyś młoda dama zaprosi do wspólnej zabawy?!

Świąteczny prezent dla kochającej muzykę córki

Być może Twoja córka chciałaby uczyć się na jakimś instrumencie, ale jeszcze nie wie, w którą muzyczną stronę iść. Zanim zaczniesz wydawać spore sumy na jej próbowanie swoich sił na różnych profesjonalnych instrumentach, wykaż aprobatę jej zainteresowaniami, kupując jeszcze nieco zabawkowy (i tym samym bardziej przystępny cenowo) model.

Fajnym przykładem będzie tutaj organki keybord elektroniczny 31 klawiszy – mq3201 – o dużych możliwościach, jak na zabawkę:

  • 3 tony do wyboru,
  • 8 rytmu do wyboru,
  • kontrola tempa,
  • tryb lekcji,
  • efekt dźwiękowy,
  • kontrola głośności.

Córa doceni, że cieszysz się, że ma swoje pasje, a poza tym – może to właśnie będzie TEN instrument?

Świąteczny prezent dla kreatywnej modnisi

Czy Twoja młoda dama uwielbia się stroić od najmłodszych lat? Podaruj jej pod choinkę coś, dzięki czemu jeszcze bardziej będzie mogła zatroszczyć się o swój modny look! Gumki loom bands 200 gumek + szydełko – lb200 są niesamowicie popularne wśród nastolatek, które prześcigają się w pomysłach a ich wykorzystanie. Poza tym bawiąc się w swoim pokoju, w tworzenie nowych projektów, nastolatka ćwiczy sprawność manualną i pobudza kreatywność. Być może odkryje w sobie prawdziwy talent! Będąc rodzicem fajnie jest, pomóc swojemu dziecku w takich odkryciach.