Dzieci kochają balony – mogły bawiłyby się nimi cały czas. Najlepszym rodzajem balonów są dostępne u nas balony helowe, które same latają i sprawiają maluchom jeszcze więcej frajdy.

  Balonów z helem jest mnóstwo, dlatego staramy się regularnie poszerzać naszą ofertę o nowe typy, szukać tych najciekawszych i oferować je wam w przystępnych cenach.

  Kilka słów teorii o balonach z helem

  Pamiętajcie, że w naszej kategorii balony helowe możecie znaleźć wyłącznie specjalne balony do napełniania helem – zwykły balon nie nadaje się do napełniania helem. Do napełniania balonów helem potrzebna jest butla z helem do domowego użytku. Oczywiście zanim zaczniemy napełnianie trzeba zapoznać się z instrukcją obsługi takiej butli. W naszej hurtowni i sklepie znajdziecie szeroki wybór balonów do napełniania helem najwyższej jakości, wykonanych z materiałów nadających się do pompowania helem, ale te akcesoria uzupełniające, konserwujące i do czyszczenia.

  Jak napełnić balon helem?

  • Wkładamy nasadkę na butlę z helem
  • Odkręcamy zawór
  • Pompujemy balon
  • Zakręcamy zawór

  Balony z helem

  Napełniając okrągły balon helem, możemy liczyć na to, że będzie on latał od pięciu do ośmiu godzin – warto to wiedzieć przygotowując dekorację np. na urodziny dla dziecka. Nie warto robić tego dzień wcześniej, ponieważ niewiele z tej dekoracji w dzień urodzin zostanie. Sposobem na to, by balon z helem utrzymał się dłużej jest zastosowanie uszczelniacza do balonów z helem. Uszczelniacze do balonów z helem znajdziecie w naszej ofercie sezonowej. Takie uszczelniacze zwiększają żywotność balonów z helem nawet o 20 procent. Uszczelniacze do balonów można używać do balonów okrągłych, ale bywa i tak, że uszczelnione w ten sposób balony mogą latać około dwóch tygodni. Pamiętajmy oczywiście o wstążeczce i obciążeniu balonów, jeśli zamierzamy stosować je na zewnątrz.

  Jakie balony z helem?

  W naszej ofercie znajdzie najpopularniejsze i najbardziej wytrzymałe balony z helem. Mamy balony zarówno lateksowe – bardzo wytrzymałe i praktyczne w stosowaniu, jak i balony foliowane – znane przede wszystkim z festynów. Proponowane przez nas balony lateksowe charakteryzują się najwyższą jakością lateksu, który jest biodegradowalny i trwały. Balony lateksowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, na początek, jeśli wcześniej nie napełnialiście balonów helem, polecamy stosować balony tradycyjne okrągłe w rozmiarze 30 cm. Balony foliowe są nieco inaczej zbudowane i najczęściej ich kształt będzie nieregularny – balony foliowe, które wprowadzamy do naszej oferty są zarówno gładkie jak i z nadrukami. Dbamy o to, by zarówno balony, jakie oferujemy, jak i akcesoria do ich napełniania i używania były najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci.