Zabawki kreatywne – pobudzające dziecko do szukania rozwiązań to szczególnie dla nas ważna kategoria. W naszej hurtowni i sklepie znajdziecie całą masę takich zabawek, dostosowanych do wieku i umiejętności dziecka oraz posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Jakiego rodzaju zabawki kreatywne proponujemy:

  • Zabawki do budowania i konstruowania – przeznaczone zwykle dla dzieci powyżej czwartego roku życia, których umiejętności manualne pozwalają już na budowanie czegoś w sposób zamierzony. W tej grupie oferujemy m.in. klocki drewniane, przestrzenne i magnetyczne, roboty, układanki, silniki do rozkręcania.
  • Zabawki do tworzenia rysunków i płaskich konstrukcji – układanki mozaikowe, układanki na tablicach z pinezkami, korkowych, zegary, zestawy do tworzenia obrazków, zestawy przyborów do zdobienia.
  • Zabawki dla najmłodszych – od niedawna w naszej ofercie mamy też produkty dla niemowląt w postaci grzechotek pobudzających zmysły,
  • Gry rodzinne, logiczne – za pośrednictwem gier dziecko uczy się rozwiązywać problemy. Uczy się ciekawości, obserwacji, ćwiczy cierpliwość, ale najważniejsze, próbuje sięgnąć pamięcią do sytuacji, dzięki której odnajdzie wyjście z sytuacji. Typy gier jakie nasza hurtownia i sklep ma w ofercie to gry rodzinne, gry z serii pytania i odpowiedzi, quizy, karty edukacyjne, planszówki

Jak dzielimy nasze kreatywne zabawki

Każda zabawka, mająca uczyć dzieciaki innych umiejętności, jest dostosowana do wieku i sprawności dziecka. Przy każdej zabawce informujemy o tym dla dziecka w jakim wieku zabawka jest polecana i możliwie najściślej opisujemy jej funkcjonalności. W naszym sklepie proponujemy zabawki kreatywne dla dzieci w każdym wieku, dostosowane do różnych umiejętności i zainteresowań naszych pociech.

Dbamy o najwyższą jakość naszych zabawek, wnikliwie badamy naszych dostawców, wybierając tylko tych producentów, którzy są sprawdzeni i oferują zabawki z odpowiednimi certyfikatami. Zabawki kreatywne mają wszystkie atesty i pozwolenia, dopuszczające je do sprzedaży na terenie krajów Unii Europejskiej, zaś jakoś materiałów z jakich zostały wykonane jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem naszych producentów.