Urodziny to dla każdego malucha wielki dzień. Dzień, w którym można i trzeba się głównie bawić i uśmiechać. Balony, kostiumy, bannery – to wszystko tworzy unikalny klimat party time i to wszystko znajdziecie w naszym sklepie. Jeśli chcecie zorganizować dziecku wyjątkowe przyjęcie, tutaj znajdziecie wszystko, co jest Wam potrzebne.

Do dobrej imprezy urodzinowej czy noworocznej dla maluchów potrzebne są kolory i zabawa – to sprawia, że party time dla dzieci musi być ciekawe. Jak to osiągnąć? Przede wszystkim zmienić oblicze otoczenia. Zawiesić girlandy, serpentyny i bannery z imieniem solenizanta. Najważniejszym elementem wystroju niech będą balony, których koniecznie musi być dużo.

W naszej ofercie proponujemy tylko klasyczne zestawy balonów jednokolorowych, ale także:

  • Wielkie balony z gumką, balony wodne
  • Balony w kształcie serca
  • Multikolorowe świecące balony LED – to świetne rozwiązanie, jeśli impreza urodzinowa odbywa się wieczorem. Nasze multikolorowe świecące balony LED są przezroczyste i okrągłe – najlepiej wyglądają napełnione helem. Ich podświetlenie pochodzi z trzech baterii paluszków, zaś długi 80-centymetrowy patyk sprawia, że balon jest widoczny z dużej wysokości.
  • Balony na wodę, tzw. bomby wodne – sprawdzą się doskonale, jeśli maluch ma urodziny latem, a impreza odbywa się na ogrodzie. W naszym sklepie sprzedawane są w zestawach po 100 sztuk – może wydawać się sporo, ale naprawdę, dzieci ogarnięte chęcią zabawy mimo, iż będą zupełnie mokre, wykorzystają cały zestaw jak tylko zostanie napełniony wodą!

Żadna impreza urodzinowa dla dzieci nie może się odbyć bez świeczek. Nasza oferta jest tutaj naprawdę szeroka. Można u nas zamówić zarówno świeczki urodzinowe brokatowe w postaci cyfr jak i klasyczne świeczki urodzinowe w różnych kolorach. Dla sprawienia maluchom szczególnej frajdy można zamówić np. magiczne świeczki urodzinowe kolorowy płomień są to klasyczne świeczki, które jednak palą się pięcioma różnymi kolorami płomieni. Efekt zaskakujący. W naszym sklepie mamy jeszcze coś specjalnego, co na pewno zaciekawi maluchy, a mianowicie duża świeczka grająca urodzinowa na tort – jest to świeczka w postaci kwiatka z sześcioma płatkami, na których znajdują się świeczki, zapala się je od środka kwiatu, wystarczy tam zapalić, a wszystkie małe świeczki zaczną płonąć, a kwiat zagra melodię „Happy birthday to you”.

Aby impreza była naprawdę dobra, warto zakupić dla dzieci kostiumy lub inne dodatki. Mogą to być przebrania, peruki, akcesoria do strojów jak girlanda hawajska, pompony czy doczepiane warkocze, ale można też przygotować stylizację samodzielnie, stosując kredki do malowania twarzy. Jeśli nie chcecie przygotować przyjęcia tematycznego, a tylko sprawić maluchom frajdę, na pewno sprawdzą się nasze papierowe akcesoria do fotobudki. Dzieci się uśmieją, a rodzicom pozostanie przygotować i zmontować fotobudkę, by od razu cieszyć się wywołanymi zdjęciami.