Po etapie, w którym nasz dziecko interesuje się głównie obrazkami i przypatrywaniem się światu, przychodzi etap rozkochania w pojazdach. Jeszcze przed ukończeniem 1,5 roku maluch rozgląda się za plastikowymi samochodami, jakimi jeżdżą nieco starsze dzieci. I ta miłość małym dzieciom szybko nie przechodzi. Dlatego w naszym sklepie stworzyliśmy odrębną kategorię pojazdów elektrycznych, które są bezpieczne i sprawiają najmłodszym wielką frajdę.

Jakość wykonania gwarancją bezpieczeństwa pojazdów dla maluchów

W naszej ofercie znajdziecie produkty najwyższej jakości, bezpieczne, certyfikowane, wykonane z plastików wysokiej jakości i nietoksycznych gum. Nasze pojazdy elektryczne są bezpieczne także dlatego, że wszystkie ich elementy zostały wykonane w taki sposób, by nie dało się ich łatwo urwać czy zadrapać. Wiadomo, że dzieci bawią się czasem wyjątkowo „aktywnie”, ale pojazdy z naszej oferty są na to gotowe. Co więcej, oferowane pojazdy elektryczne są trwałe – przechodząc testy jakość poza bezpieczeństwem sprawdzana jest w nich również wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

To sprawia, że samochody czy motocykle pozostawione czy to na balkonie czy na ogródku nie doznają żadnych szkód nawet wystawione na działanie deszczy czy śniegu. Oczywiście nie rekomendujemy pozostawiania pojazdów elektrycznych na świeżym powietrzu przez kilka miesięcy, ale powinniście mieć świadomość, że producenci oferowanych przez nas pojazdów biorą pod uwagę fakt, że kilka razy pojazd na pewno zostanie na ogrodzie. Dla bezpieczeństwa po deszczowej nocy spędzonej na ogródku, w pojeździe należy wymienić baterie.

Jak wybrać idealny pojazd elektryczny dla naszej pociechy?

Zastanawiając się nad doborem pojazdu dla najmłodszych trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Wiek malucha – inaczej dobieramy pierwszy pojazd elektryczny inaczej kolejny
  • Umiejętności malucha – przede wszystkim motoryczne
  • Wzrost i waga dziecka – ważne w przypadku motocykli, na których dziecko musi potrafić zachować równowagę
  • Sposób zasilania – w większości przypadków będziemy mieć do czynienia ze standardowymi bateriami, ale może się okazać, że zasilanie jest bardziej skomplikowane – warto wiedzieć to przed zakupem

W naszej ofercie znajdziecie pojazdy elektryczne dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Od początkujących maniaków motoryzacji do całkiem już zaawansowanych. Mamy pojazdy niewymagające umiejętności i takie, do których prowadzenia konieczne będą godziny nauki z rodzicem. Zastanawiając się na kupnem pojazdu elektrycznego, nie zapomnijmy oczywiście o bateriach.