Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka – znaleźć w niej możecie nie tylko zabawki, ale też akcesoria sportowe i sprzęt turystyczny. U nas jest miejsce także na elementy dodatkowe takie jak sprzęt sprzyjający bezpieczeństwu zabaw oraz akcesoria do organizacji przyjęć czy zabaw na świeżym powietrzu. Stąd też bardzo szeroki zakres producentów, jacy dostarczają nam produkty.

Zasady wybierania producentów sprzętów naszym sklepie i hurtowni

Jak wybieramy producentów, których sprzęty możecie u nas znaleźć? Czytamy, sprawdzamy oraz:

  • Selekcjonujemy ich pieczołowicie – sprawdzamy historię marki, certyfikaty itp.
  • Wybieramy producentów dla zwiększenia zakresu naszego biznesu – by móc zaproponować Wam, naszym Klientom jak najszerszą i najpełniejszą ofertę zabawek i akcesoriów dla dzieci, badamy szczegółowo ofertę producencką.
  • Aktualizujemy informacje o producentach – w naszym sklepie i hurtowni dostępne są topowe produkty każdego ze współpracujących z nami producentów.
  • Analizujemy rynek i wasze potrzeby – to co znajduje się w naszej ofercie jest wypadkową tego, co dobrze się sprzedaje i tego, o co pytacie. Dbamy o to, by nasza oferta była wzbogacana o produkty, które pojawiają się w waszych zapytaniach

Jak wygląda profil naszego top producenta

Producent, który jest dla nas najbardziej wartościowy ma uczciwą politykę marki. Produkuje zabawki i akcesoria dostosowane nie tylko do wymagań rynku, ale przede wszystkim przetestowane i atestowane – nie dopuszczamy do sprzedaży rzeczy, które nie zostały sprawdzone. Dzięki temu i wy dostajecie produkt najwyżej jakości, pochodzący od producenta sprawdzonego i my jesteśmy zadowoleni, bo mamy małą ilość zwrotów i pozytywne opinie dotyczące naszych produktów.

W gronie naszych producentów znajdziecie zarówno wąsko wyspecjalizowane firmy, wypuszczające na rynek tylko kilka kategorii produktowych, jak i liderów rynku, którzy w swoim portfolio mają produkty zarówno do zabawy jak i poprawiające bezpieczeństwo. Wśród naszych producentów mamy m.in. firmy: WADER, ADAR, AFF, MALPLAY, TOYS GROUP, SIMBA, ONE DOLLAR GROPUP, KIK KOTEKXT, MATTEL, ICOM POLAND, HASBRO, GAZELO TOYS, EUTOBATT, CSC POLSKA, CABO-TOYS CLEMENTONI, ANEK, SMILY PLAY, BAJA, TUPIKO, EURO-TOYS, NORIMPEX, MADEJ-POL, MEJ-POL, MARIOINEX CZY ALEXANDER. Informacje o tych firmach z powodzeniem znajdziecie w sieci. Są to producenci znani i sprawdzeni na polskim rynku. Funkcjonują w oparciu o kodeks zawodowy, którego najważniejszym elementem jest radość i bezpieczeństwo naszych dzieci. Mamy również w ofercie produkty producentów z naszej dystrybucji, czyli takie zabawki i akcesoria, których nie znajdziecie nigdzie indziej.