Mikołajkowy prezent dla dziecka do lat 10?

Dzieci w wieku wczesnoszkolnym są tak samo ciekawe świata, co wymagające. Nie można ich już zadowolić dowolną zabawką, ale jeszcze nie są gotowe na tech- gadżety, jakie współczesny świat chciałby im zaoferować.

Ogromny wybór zabawek mikołajkowych dla dziesięciolatka

To jednak nie problem, bowiem jest sporo ciekawych propozycji, które można im podarować w formie mikołajkowego prezentu w tym roku. Wśród wielu, które przetestowaliśmy, wybraliśmy dla zabieganych rodziców „złotą piątkę” tych, które w 2019 roku zdają się być prawdziwym mikołajkowym hitem.

Oto one:

 

Każda z tych zabawek idealnie nadaje się dla dzieci w tym przedziale wiekowym, choć wiadomo – konieczne jest przy ostatecznym wyborze uwzględnienie zarówno płci, jak i zainteresowań dziecka, gdyż różnice na tych polach właśnie w tych latach dzieciństwa zaczynają się uwydatniać najbardziej.

Dlaczego właśnie te zabawki na Mikołaja?

Każda inna, a równocześnie wszystkie tak samo fajne. Spróbujmy zakreślić po 1-2 zdania na temat poszczególnych wyborów, aby pomóc podjąć ostateczną decyzję.

Figurki zwierząt to zabawka, która nie tylko edukuje dziecko w temacie przyrody, czy też pobudza jego wyobraźnię, ale też stanowi doskonałą okazję do tego, by zachęcić innych do zabawy. Słomki budowania to kolejny ukłon w stronę kreatywności dziecka, a dodatkowo świetnie poprawia koordynację oko-ręka. Jednym z największych hitów jest kolejna propozycja mikołajkowa – piasek kinetyczny.

Nie sposób opisać, ile zabawy i radości niesie właśnie ta zabawa – ale z pewnością będziesz miał ochotę dołączyć do dziecka. Jeśli chodzi o lalkę bobasa to chyba żadne słowo wyjaśnienia nie jest potrzebne – w rękach małej dziewczynki to zawsze się sprawdza, podobnie jak w pokoju chłopca ostatnia propozycja z naszej listy helikopter do samodzielnego złożenia.