Koszyk

Kategorie produktów

Najlepsze gry zręcznościowe dla rodziny

Rodzinne chwile spędzone na wspólnych grach – a nie gapieniu się w telewizor – są niezapomniane. Z myślą o tym stworzyliśmy mini przewodnik, w którym przedstawiamy kilka gier zręcznościowych, którymi będzie cieszyć się cała rodzina. Zachęcamy do zapoznania się z listą i włączenia tych zabaw do wieczorów spędzanych z najbliższymi.

Dla wielbicieli klasyki: drewniane bierki

Wszyscy znają bierki, a już na pewno starsze pokolenia. Drewniana wersja jest fajną alternatywą do plastikowych bierek z wielu powodów – warto się z nią zapoznać. Zasady gry są bardzo proste i do wzięcia udziału w tej zręcznościówce są potrzebne minimum 2 osoby, choć wiadomo – im więcej, tym weselej.

Prawdziwy bestseller: gra spadające krzesła

Następna, niezwykle oryginalna to istna rozrywka całej rodziny! Sęk tkwi w tym, by w umiejętny sposób poukładać wieżę z krzesełek dostępnych w zestawie. Im więcej się gra w tę grę, tym bardziej ćwiczy się umiejętności takie jak:

  • uwaga,
  • zręczność,
  • cierpliwość.

Gra spadające krzesełka polecana jest dla całej rodziny – od dzieci, które ukończyły 3 rok życia bez górnego limitu wieku. Wszyscy będą się bawić wyśmienicie!

Coś naprawdę zabawnego: gra zręcznościowa Oskub kurczaka

Jeśli chcesz wprowadzić dużo radości, śmiechu aż do rozpuku do rodzinnych wieczorów spędzanych z rodziną – gra zręcznościowa „Oskub kurczaka” to dobry kierunek. Oskubanie kurczaka, przy równoczesnym niedopuszczeniu do tego, by jajka zostały uszkodzone – to nie lada wyzwanie. Ciekawe kto okaże się lepszy, czy wnuczek, czy dziadek? Warto skorzystać z tej gry zręcznościowej, aby zaprosić wszystkich do zabawy!

Oryginalna zręcznościówka: szalony Pirat w beczce

Na koniec mamy coś dla prawdziwych wilków morskich – szalony Pirat w beczce to gra zręcznościowa, która wymaga sprytu, refleksu i zręczności właśnie. Wkładanie szabli z zamiarem ukłucia pirata może się okazać naprawdę fajnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu w gronie najbliższych. Warto więc i tę grę wprowadzić do repertuaru oryginalnych, rodzinnych zabaw.