Koszyk

Kategorie produktów

Polub nas na Facebooku

Aktualności

Kochani zdając relację z dzisiejszych targów KIDS TIME Miło nam jest poiformować iż niebawem w naszej ofercie pojawią się nowe marki zaczynamy od dystrybucji marki zabawek MARIOINEX zdjęcia ponizej. Kolejnymi są gry takich firm jak JAWA, ADAMIGO oraz GRANNA. Rownież na uwagę zasługują udane negocjacje z marką SMILY PLAY/ANEK, DUMEL - OBALL oraz BĄCZEK ZABAWKARSTWO czy np. NEFERE drewniane zabawki :) Serdecznie Pozdrawiamy!!!
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH PARTNERÓW ZA TAK MIŁE PRZYJĘCIE NAS W SZCZEGÓLNOŚCI FIRMIE MALIS.pl ICOM POLAND ORAZ HH POLAND, MIŁO BYŁO WAS WIDZIEĆ :))
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Pokaż na Facebook'u

Już za kilka Godzin rozpoczynają się największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w branży zabawkarskiej coroczne targi KIDS TIME. Jedziemy szukać nowych kontrahentów, nowych unikalnych produktów. To wszystko dla was, bo nasze motto możemy powtarzać jak mantrę: Odpustowe-zabawki na każdą kieszeń!!!! ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Cel KIDS TIME nowe marki nowe produkty

Luty 21, 2018, 10:00am - Luty 23, 2018, 11:00am

Już za kilka Godzin rozpoczynają się największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w branży zabawkarskiej coroczne targi KIDS TIME. Jedziemy szukać nowych kontrahentów, nowych unikalnych produktów. To wszystko dla was, bo nasze motto możemy powtarzać jak mantrę: Odpustowe-zabawki na każdą kieszeń!!!!

Pokaż na Facebook'u