Koszyk

Kategorie produktów

Pomysł na prezent dla małego artysty

W dzisiejszych czasach coraz mniej dzieci budzi w sobie pasję do sztuki. Być może wynika to z faktu, że rodzice zamiast podrzucać im inspiracje pobudzające artystyczny zmysł, często zapominają o tym, że pod ich skrzydłami może rosnąć mały Picasso! Nie rób tego błędu, ale też pamiętaj, że dzisiejsze dzieci są wymagające – mało które będzie zainteresowane ołówkiem i kartką z bloku. Aby obudzić w małych artystach miłość do sztuki, warto pójść o krok dalej i zaproponować im coś bardziej porywającego. Oto kilka naszych pomysłów na prezent dla takiego kiełkującego talentu.

Pomysł na prezent dla małego artysty #1 Walizka z przyborami artystycznymi

Nic oryginalnego? Być może, ale za to ile daje możliwości! Jeśli będzie to walizka dobrze skomponowana i zawierająca wiele możliwości rozbudzenia talentu – może się naprawdę okazać strzałem w dziesiątkę.

Szukaj tych, które obejmują wiele różnych form wyrażania artystycznej ekspresji – wśród kredek, flamastrów, kredek świecowych, czy też farbek – każdy dzieciak na pewno odnajdzie swoją ulubioną formę przelania wyobraźni na papier.

Pomysł na prezent dla małego artysty #2 Zestawy i akcesoria do robienia bransoletek z gumek

Coś głównie dla małych artystek, ale kto wie – może Twój syn zechce zrobić koleżance z ławki, albo ukochanej Mamie miłą niespodziankę, przy okazji ćwicząc małą motorykę i wyobraźnię? Zestawy i akcesoria do robienia bransoletek z gumek to bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na pobudzenie zmysłu artystycznych. Od takich małych projektów zaczynają się wielkie dzieła!

Pomysł na prezent dla małego artysty #3 Klocki konstrukcyjne

Ilość dostępnych klocków konstrukcyjnych robi wrażenie – dlatego każdy mały artysta znajdzie wśród tych wszystkich propozycji coś fajnego dla siebie, szczególnie jeśli ciągotki artystyczne mają nieco inżynieryjny charakter. Polecamy słomki do budowania jako jedne z najbardziej interesujących i oryginalnych w tym zakresie klocków. Można z nich tworzyć prawdziwe cuda, a przy okazji rozwijać swoje talenty i umiejętności.