Pomysł na prezent mikołajkowy dla dziewczynki

To nie ma znaczenia, czy szukasz pomysłu na prezent mikołajkowy dla swoich córek, chrześnicy, czy siostry – w dzisiejszych czasach może być naprawdę trudno nadążyć za tym, co jest fajne, a co nie wśród dziewcząt.

Wybór prezentu dla dziewczynki – to skomplikowane!

Jeśli masz szczęście, mała dama napisała wyczerpującą listę opisującą wszystko, czego chce i o czym marzy, ale co, jeśli w tym roku nie przygotowała listu do Świętego Mikołaja? To, co jest idealne dla 10-latki, może wywołać drwinę u dziewczynki w wieku 13 lat. Nic więc dziwnego, że tak skomplikowane okazuje się to, by kupić prezenty odpowiednie dla wieku, które są uważane za niesamowite wśród dzisiejszej młodzieży.

Na szczęście, możemy pomóc! Z naszym niezawodnym przewodnikiem po najlepszych prezentach dla dziewczynki, na pewno zdążysz przed 6 grudnia. Oto gotowe inspiracje na prezent dla dziewczynki.

Pomysł #1 Tamagotchi

Tamagotchi to zabawka, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto dorastał w latach 90-tych. Jednak dzisiejsza młodzież w napływie coraz to nowszych gadżetów, mogła przeoczyć rozrywkę, jaką zapewnia ta urocza i pomysłowa zabawka. Pozwól małej damie odkryć tego elektronicznego zwierzaka!

Pomysł #2 Tęczowa wydrapywanka

Jednym z zajęć, które małe dziewczynki lubią najbardziej, są prace plastyczne. Kolorowanki to ponadczasowy pomysł na prezent, ale są dość konwencjonalne. Ciekawą alternatywą dla nich są tak zwane wydrapywanki. Wyjątkowość takiej zabawy jest to, że zamiast kolorować – wydrapuje się wzory. To przekłada się na długie godziny pasjonującej zabawy! Dla przykładu ta tęczowa wydrapywanka to dobry pomysł na mikołajkowy prezent dla dziewczynki, ponieważ:

  • zawarte w niej tabliczki do drapania są trwałe,
  • pozwala na tworzenie kreatywnych obrazów (nie ma narzuconych wzorów),
  • plansza do drapania jest dużych rozmiarów,
  • dołączony do zestawu patyczek drapak jest wygodny i precyzyjny.

Pomysł #3 Dziecięca kamera

Jest różowo i odlotowo – czyli dokładnie tak, jak lubią małe dziewczynki. Zabawkowa kamera dla dzieci z ręcznym projektorem dźwięku to szałowa propozycja mikołajkowa – i na pewno wielka niespodzianka. Przyniesie dużo frajdy, a z racji małych rozmiarów – dziewczynka będzie ją mogła mieć zawsze przy sobie!