Pomysły na rodzinną rozrywkę w święta

Boże Narodzenie to jedyny taki czas w roku, gdy rodzina faktycznie zwalnia i znajduje czas dla siebie. Czasem jednak okazuje się, że kończy się na wspólnym oglądaniu telewizji i brakuje pomysłu na inne zajęcia, dzięki którym można świąteczne popołudnia spędzić jeszcze piękniej w gronie najbliższych osób.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy podjęli ten wysiłek i już zaczęli rozglądać się za tym, jak urozmaicić tegoroczne święta, przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów na rodzinną rozrywkę, w których chętnie weźmie udział każdy – od najmłodszych dzieci po dziadków.

Wspólne zdjęcia świąteczne

Nie mamy jednak tutaj na myśli tych sesji zdjęciowych, przed którymi ucieka cała rodzina, a i tak wychodzą przeciętnie. Chodzi o zdjęcia z choinką, ale na wesoło – takie, przy których wszyscy będą dobrze się bawić, a każdy uchwycony kadr będzie pełen radości i uśmiechu. Dla ułatwienia polecamy wyposażyć się wcześniej w foto dekoracje party 10sz fotobudka papier – ond2540. Zestawy dostępne na rynku są różne, w naszym przykładowym można znaleźć między innymi następujące wzory na patyku:

  • okulary przeciwsłoneczne
  • całuśne usta
  • kokardkę w kropki
  • uszy królika

Warto sobie wyobrazić 2 letniego szkraba, bądź 80 letnią babcię z jednym z tych obrazków na patyczku, a już będzie jasne, że te święta nie będą nudne.

Gry towarzyskie

W naszych inspiracjach zabawowych na świąteczne wieczory nie mogło zabraknąć oczywiście gier towarzyskich. Jest ich bez liku! Nie ma takiej rodziny, która nie znalazłaby czegoś stosownego i zgodnego z gustem większości. Dla przykładu jedną z najbardziej lubianych opcji (i to nie tylko przez członków rodziny płci męskiej) są piłkarzyki. Wiadomo, że mało kto ma miejsce na te w oryginalnych rozmiarach, ale trzeba przyznać, że piłkarzyki na sprężynach duże 22 graczy xxl – mpl5477 są godnym odpowiednikiem i tez całkiem świetnie dają radę, zapewniając godziny rozrywki – od świąt, przez noc sylwestrową, aż po wszelkie inne okazje.