Koszyk

Kategorie produktów

Propozycje kostiumów i akcesoriów na szkolną imprezę

Szkolne imprezy to jedne z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez uczniów. Bez względu na to, czy chodzi o wielki bal przebierańców, czy kameralne party time w klasie – z pewnością warto pomóc swojemu maluchowi przygotować się do tej okazji z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Spójrzmy za to, jakie stroje i akcesoria cieszą się największą popularnością wśród młodych imprezowiczów!

Kostiumy i przebrania – co piszczy w szkolnej modzie?

Jednym z najmodniejszych kostiumów wśród dziewczynek jest aktualnie ten rodem z Halloween, choć nadaje się również na każdą inną okazję do przebieranek. To pajęczarka! Niezwykle zjawiskowy strój, który zrobi wrażenie na każdym. W końcu składa się z wielu elementów, a wśród nich:

  • tiulowa spódniczka,
  • skrzydełka w kształcie pajęczyny,
  • opaska,
  • różdżka.

W takim stroju każda młoda dama nabierze pewności siebie i zdobędzie uznanie rówieśników. Jeśli chodzi o modne przebrania dla chłopców są dwie szalenie interesujące opcje: przebranie konia i maska rodem z horroru (w zależności od tego, w którą stronę bardziej kierują się zainteresowania Twojego syna). W każdym razie w jednej z tych opcji na pewno nie zniknie w tłumie innych przebierańców.

Akcesoria na bale przebierańców – jakie wybrać?

Tutaj to dopiero jest w czym wybierać! Od okularów, przez peruki aż po inne ciekawe dodatki, które pozwolą sprawić, że każdy strój – nawet dość przeciętny, będzie miał szansę wygrać konkurs na najlepsze przebranie w szkole.

Wśród najciekawszych propozycji znajdują się:

  • gadżeciarskie okulary party xxl,
  • pompony dla cheerleaderek,
  • uszy nietoperza z opaską,
  • hawajskie girlandy.

Jak widać – jest w czym wybierać i już za niewielką kwotę można dać swojemu dziecku wiele radości i pewność, że nie będzie odstawać przy strojach kolegów i koleżanek z klasy, a wręcz może być właśnie tym, którego będą podziwiać najbardziej! Warto więc porozmawiać ze swoim dzieckiem, zorientować się, jakie ma preferencje i pomysły, jak również skorzystać ze swojej wiedzy, którą podzieliliśmy się w tym artykule. Zapowiada się naprawdę niezapomniany bal kostiumowy!