Koszyk

Kategorie produktów

Top 5 gier planszowych dla nastolatków

To nieprawda, że dzisiejsza młodzież nie wyściubia nosa sprzed komputera! Czasem po prostu do nas, rodziców należy to, by nieco ich zachęcić do wyjścia z wirtualnego świata na rzecz tego, co wokół, na wyciągnięcie ręki.

Jednym ze sposobów, które mogą być pomocną inspiracją są gry planszowe. Okazuje się, że nadal cieszą się popularnością wśród nastolatków i dlatego zrobiliśmy specjalnie rozeznanie na temat tego, które z planszówek cieszą się aktualnie największą popularnością – oto, co udało się nam ustalić!

Top #5 Słowo Daje Wersja Familijna Gra Alexander – Alx2112

Słowo Daje Wersja Familijna Gra Alexander otwiera nasze zestawienie. Młodzież lubi tę grę przede wszystkim za to, że można dzięki niej sprawdzić, kto myśli podobnie na różne tematy. Gra wymaga od uczestników szybkości i błyskotliwości myślenia. Zapewnia długie godziny świetnej rozrywki – nawet dla całej rodziny.

Top #4 Opowieści dziwnej treści Pieczątki

Choć w grę Opowieści dziwnej treści mogą grać już dzieci od 5 roku życia – to nastolatkowie także miło spędzają czas podczas odkrywania jej uroków. Oprócz samego waloru rozrywkowego, gra ta niesie dodatkowe korzyści:

  • trenuje wyobraźnię i śmiałość,
  • pozwala kształcić łatwość wypowiadania się,
  • ćwiczy zdolność tworzenia wypowiedzi.

Ta planszówka z pieczątkami w roli głównej to ciekawy pomysł na kreatywne spędzenie deszczowego popołudnia.

Top #3 Gra edukacyjna MOIM ZDANIEM

Następna pozycja na naszej liście to gra edukacyjna MOIM ZDANIEM, która podobnie jak numer dwa cieszy się popularnością wśród dzieci w różnym przedziale wiekowym. W tym przypadku liczy się czujność, kojarzenie i refleks myślowy.

Top #2 Gra rodzinna Master Chef

Nasza lista nie byłaby kompletna, gdyby zabrakło na niej czegoś kulinarnego! Gra rodzinna Master Chef cieszy się dzisiaj ogromną popularnością. Jej ciekawa forma gwarantuje dużo dobrej zabawy i salwy śmiechu w gronie bliskich i rówieśników.

Top #1 Krzyżówka planszowa

Naszym top of the top jest krzyżówka planszowa – tak! Młodzież uwielbia takie łamigłówki, warto więc dać im okazję do ich rozwiązywania.