Koszyk

Kategorie produktów

TOP 5 zabawek dla dzieci do ogrodu

Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, dlatego chętnie przebywają w ogrodzie, gdy tylko pozwala na to pogoda. Pociechy bawią się na zewnątrz jeszcze lepiej, jeśli mają ogrodowe zabawki. Dzięki nim rozwijają kreatywność, uprawiają sport, a także spędzają radośnie czas wraz z rówieśnikami.

Oto 5 polecanych zabawek do ogrodu:

1. Zestawy foremek do piasku

Już roczne dzieci chętnie bawią się w piaskownicy, a przedszkolaki budują z piasku przez wiele godzin. Zabawa jest jeszcze przyjemniejsza, gdy pociechy mają własny zestaw foremek, wiaderko, łopatkę i inne zabawki do piaskownicy. Dzięki nim maluchy tworzą z piasku różne budowle, a także zwierzątka, muszelki, owoce i inne kształty.

2. Bramki do gry w piłkę

Piłka nożna to jeden z ulubionych sportów małych chłopców, dlatego cieszy ich możliwość strzelania bramek we własnym ogrodzie. Zestaw dwóch bramek z piłką i pompką jest odpowiedni dla przedszkolaków oraz do wspólnej zabawy rodziców z dzieckiem. Lekkie bramki są łatwe do przenoszenia, dlatego zimą można bawić się nimi w dziecięcym pokoju lub w salonie.

3. Taczka dla małego ogrodnika

Kilkuletnie dzieci chętnie naśladują dorosłych i pomagają im w codziennych czynnościach. Taczka pozwoli dzieciom przewozić po ogrodzie rośliny, ziemię do ich sadzenia, a także zabawkowe narzędzia do pielęgnowania i podlewania rabat kwiatowych oraz grządek z warzywami. Taczka z tworzywa sztucznego jest lekka, a jej rozmiary są dostosowane do wzrostu przedszkolaków i nieco starszych dzieci.

4. Dziecięcy namiot

Namiot ogrodowy dla maluchów to zabawka, dzięki której pociechy nie tylko ukryją się przed słońcem. We wnętrzu namiotu dzieci stworzą domek dla lalek, lecznicę dla pluszaków, a także przyjazną przestrzeń do dzielenia się sekretami z rówieśnikami. Namioty są lekkie, a prosty system rozkładania i składania umożliwia ich rozstawianie w ogrodzie w ciągu kilku minut.

5. Zabawki do basenu

Gdy na zewnątrz panują upały, dzieci chętnie pluskają się w niewielkim baseniku. Woda chłodzi ciało i sprawia, że maluchy mają więcej energii, dlatego chętnie sięgają po różne zabawki. Do zabawy w basenie odpowiednie są pływające, nakręcane zwierzątka wodne, a także zestawy rybek z wędką do łowienia.