Koszyk

Kategorie produktów

TOP zabawki i akcesoria dla dzieci na plażę

Plaża, słońce, powiew morskiej bryzy na całym ciele – czy można chcieć czegoś więcej podczas letniego urlopu spędzanego nad morzem? Okazuje się, że dla maluchów, takie atrakcje to zdecydowanie za mało! Chcesz umilić swoim pociechom pobyt na nadmorskiej plaży? Obawiasz się, iż sam piasek to zdecydowanie za mało, aby wypełnić im czas? Sprawdź jakie propozycje zabawek i akcesoriów na plażę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

Siła tkwi w prostocie – jak wybrać piłkę na plażę?

Zabawa piłką na plaży czy w wodzie to wielka frajda dla całej rodziny. Można zdecydować się na kilka opcji. Pierwszą z nich jest piłka do gry w siatkówkę plażową. Sprawdzi się ona jednak tylko przy nieco starszych dzieciach. Dla maluchów polecana jest piłka gumowa plażowa. Jest bardzo lekka, dzięki czemu nawet kilkulatek będzie w stanie bez najmniejszego trudu ją podrzucać, kopać czy odbijać. Wesołe wzory na piłce – między innymi bajkowe stworki – zachęcają do zabawy.

Paletki – ponadczasowa gra dla całej rodziny!

Ruch to zdrowie – powie to każdy lekarz. Jeżeli marzy Ci się piękna opalenizna, to zapomnij o biernym wylegiwaniu się na kocu plażowym. Zaproś swoje dziecko do wspólnej zabawy! Nie jest tajemnicą, iż słońce najlepiej opala, gdy człowiek jest w ruchu. W co zagrać z dzieckiem na plaży? Fajną rozrywką będą paletki na rzep z piłką. Na zestaw składa się:

  • mechata piłka wielkości piłeczki do tenisa ziemnego,
  • dwie tarcze z regulowanym zapięciem paska.

Jest to super rozrywka dla całej rodziny. Pamiętać jednak należy, iż produkt przeznaczony jest do użytku przez dzieci, które mają skończone trzy lata.

Budowle z piasku – to może się przydać!

Żadne wakacje spędzone na plaży nie mogą być zaliczone do udanych, jeżeli w ich trakcie nie zostanie wybudowany zamek z piasku! Pora zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Zestaw foremek do piasku (foremki, łopatka, konewka i grabki) sprawi, iż maluch będzie pochłonięty zabawą przynajmniej przez kilka godzin. Zestaw ten dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych – wybierz ulubiony kolor swojej pociechy!