Dmuchańce – wszystkie sprzęty, które wymagają nadmuchiwania i szczególnie cieszą nasze pociechy. Wbrew pozorom zabawki i sprzęty do nadmuchiwania, jakie oferujemy nie nadają się wyłącznie do wody i ogrodu – mogą też stanowić ciekawy element zabaw w domu. Wszystkie dmuchańce przez nas oferowane są wykonane z nietoksycznych materiałów, bezpiecznych dla dzieci i dorosłych.

Czym są dmuchańce?

Do grupy dmuchańców w naszym sklepie, zaliczyć można wszystkie produkty, które mają w środku powietrze i które mają szersze niż balon użycie, a można je podzielić na podkategorie:

  • produkty do wody – koła ratunkowe, koła do pływania dla dzieci, pontony dla dzieci i inne zabawki, które powstały z myślą o basenie, jeziorze czy morzu
  • produkty do wypoczynku – sofy napełniane powietrzem, fotele, stoliki, meble do wypoczynku w ogrodzie – wszystko wykonane ze wzmocnionych materiałów odpornych na wysokie temperatury i uszkodzenia
  • zabawki dmuchane – pałki, zwierzątka, banany – zabawki, którymi można bawić się zarówno w wodzie, jak i warunkach domowych. Wszystkie zabawki posiadają specjalne wzmocnienia i potwierdzoną jakość

Jakość i wykonanie produktów dmuchanych

Oferowane przez nas zabawki i dmuchane meble ogrodowe posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające ich pozwolenie do sprzedaży na ternie państw Unii Europejskiej i w Polsce. Dbamy o to, by wszystkie nasze produkty były sprawdzone, wykonane z materiałów łagodnych dla środowiska, wytrzymałych i odpornych na użytkowanie zwłaszcza przez dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by potwierdzić nietoksyczność i bezpieczeństwo użytkowania w bezpośrednim kontakcie z dziecięcą skórą. Wszystkie informacje o naszych produktach znajdziecie w opisie poszczególnych zabawek i mebli.

Jak wybierać z oferty dmuchańców?

Nasze zabawki i meble dmuchane to sprzęty służące rozrywce i zabawie, ale zapewniamy o ich trwałości, stąd nawet najmłodsi, którzy nie mają jeszcze świadomości delikatności materiałów jak folie czy guma, mogą z powodzeniem je użytkować. Jeśli chcecie wybrać basen dmuchany zdecydujcie się najpierw na niewielką średnicę z grubym brzegiem – wszystko po to, by dziecko od najmłodszych lat czuło się w takim basenie bezpiecznie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru dmuchańców – zapraszamy do kontaktu z nami.

Wszystkie informacje na temat przeznaczenia produktów z naszej kategorii dmuchańce, znajdziecie w opisie. Razem z produktem wysyłamy w formie papierowej lub PDF instrukcję obsługi, z którą należy się zapoznać celem właściwego użytkowania materacy, mat, dmuchanych foteli czy kół do pływania.