Środki dezynfekujące należą do najważniejszych zasobów, które pomagają w profilaktyce zdrowotnej i utrzymaniu higieny osobistej. Chcąc również przyczynić się do ważnego zadania, jakim jest ochrona przed koronawirusem SARS Cov-19, stworzyliśmy niniejszą kategorię dezynfekcja i ochrona osobista, która ma na celu zwiększyć dostępność do środków do dezynfekcji, czy maseczek ochronny (FPP2, FPP3B).
Środki do dezynfekcji powierzchni – dlaczego warto je stosować?
To oczywiste – różnego rodzaju środki do dezynfekcji rąk, czy powierzchni od zawsze pełnią rolę w działaniach prozdrowotnych, a w dzisiejszych czasach stało się to jeszcze bardziej widoczne dla ogółu społeczeństwa. Wiadome jest już, że środki biobójcze nie są i nie powinny być zarezerwowane wyłącznie dla wybranych, bo choć do tej pory przede wszystkim służyły do czyszczenia, zapobiegania zakaźnym transmisjom oraz do zapobiegania infekcjom w gabinecie lekarskim, laboratorium i szpitalu – dzisiaj każdy z nas w ramach ochrony osobistej i zabezpieczenia swoich bliskich powinien mieć do nich większy dostęp.

Środek dezynfekujący zabija potencjalne patogenne zarazki, takie jak wirusy, grzyby, bakterie i zarodniki bakterii, aby zapobiec ich rozprzestrzenianiu się – tym samym zwiększa poziom opieki zdrowotnej wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. To ważne dobrać odpowiednie środki wirusobójcze, gdyż prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja nie tylko zmniejsza ryzyko zarazków i zapobiega przenoszeniu infekcji, ale też przyczynia się w ten sposób znacznie do utrzymania praktyki prozdrowotnej i higieny, co ma niezwykle wielkie znaczenie zwłaszcza, gdy mowa o tak zaraźliwych chorobach, jak Covid-19, czy inne odwirusowe.

Środki do dezynfekcji – co mamy do zaproponowania?

Zarazki mogą osadzać się na powierzchniach przez wilgoć w powietrzu lub przez bezpośredni kontakt. Liczbę bakterii można zmniejszyć jedynie poprzez konsekwentne stosowanie środków dezynfekujących, które chcemy w szerokim wyborze zaprezentować w naszej ofercie.

Jako alternatywę dla popularnych płynnych środków czyszczących – dezynfekujących – mamy przyjemność zaproponować w dobrych cenach spraye dezynfekcyjne, które stają się coraz bardziej popularne. Gotowe do użycia produkty o wielkości kieszonkowej, są nie tylko bardzo praktyczne, ale także oszczędzają czas i mogą być używane, gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba, aby maksymalnie zwiększyć ochronę siebie i innych przed koronawirusem.
Maseczki ochronne – kolejny stopień zabezpieczenia
Naszą ofertę uzupełniliśmy również o maseczki ochronne – kolejny niezawodny sposób na zwiększoną ochronę siebie i innych przed wirusami i bakteriami. Można je zakupić w naszej hurtowni zarówno w pojedynczych sztukach, jak i zestawach obejmujących 50 trójwarstwowych maseczek – w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Maseczki chirurgiczne służą jako ochrona przed potencjalnym przenoszeniem się zakażenia drogą kropelkową, poprzez filtrowanie wydychanego powietrza i powstrzymywanie wydzielania cząstek i patogenów. Ponadto zapewniają skuteczne zmniejszenie liczby zarazków i chronią zdrowie w pierwszej linii obrony.