W naszej kategorii outlet znajdziecie sprzęty i zabawki z drugiego gatunku, co oznacza, że mimo iż w większości są fabrycznie nowe, mają jakieś wady, które szczegółowo opisujemy. Po co taka kategoria w hurtowni i sklepie internetowym? Zawsze produkty z kategorii outlet można kupić taniej niż pozostałe.

Jakiego typu produkty oferujemy w kategorii wyprzedaż?

W naszych wyprzedażach znajdziecie m.in.:

Produkty wychodzące z produkcji – takie, których producent już nie promuje i za które nie chcemy byście płacili pełną cenę.
Produkty, które doczekały się już następców i ich starsze wersje nie mogą być sprzedawane w regularnych cenach .
Produkty, które z jakiś przyczyn nie są topowe na polskim rynku, a które brylują na rynkach sąsiednich państw.
Produkty, które my jako hurtownia i sklep chcemy wycofać ze sprzedaży, a zostało nam zaledwie kilka egzemplarzy.

Produkty z wyprzedaży są doskonałe na prezent dla naszego dziecka, kiedy wiemy czego ono chce, a nie dysponujemy odpowiednim budżetem, by kupić mu sprzęt czy zabawkę z najwyższej półki. Wyprzedaże w naszym sklepie mogą być idealną okazją do zaopatrzenia się wcześniej w prezent urodzinowy czy gwiazdkowy.

Jakiego typu produkty oferujemy w kategorii outlet?

Produkty outletowe to te z drugiego czy trzeciego gatunku. Drugi gatunek może oznaczać np. uszkodzone opakowanie lub jego brak (i opakowanie zastępcze). W trzeciej kategorii w produkcie może brakować jakiegoś elementu – produkt może być po prostu niekompletny. Jednak wszystko, co w produkcie nie jest takie samo jak w produkcie oferowanym w regularnej cenie, znajduje się przy opisie produktu. Produktem outletowym jest także ten, który już kiedyś został do klienta wysłany, ale z jakiś przyczyn wrócił i nie można go już sprzedać jako fabrycznie nowego. Taki produkt zwykle może mieć jakieś naklejki z listów przewozowych na opakowaniu, ale na pewno jest pełnowartościowy i kompletny.

Produkty outletowe są idealne do żłobków i przedszkoli, tam gdzie liczy się trwałość produktu, a nie jego opakowanie, zaś w przypadku dużych zakupów, dokonywanych miesiąc w miesiąc, cena naprawdę ma znaczenie i oszczędność rzędu kilkunastu złotych na jednej zabawce, pozwala kupić kolejne dwie lub więcej zabawek. O bezpieczeństwo stosowania produktów outletowych nie trzeba się martwić, wszystko, co mamy w naszej ofercie jest certyfikowane i sprawdzone.

Dbamy o to, by nasza kategoria wyprzedaż i outlet była atrakcyjna nie tylko cenowo, ale i asortymentowo. Zapewniamy, że nawet kategorie wyprzedażowe i outletowe mają gwarancje, są szczegółowo opisane, a w razie jakichkolwiek pytań – zawsze możecie do nas zadzwonić czy napisać.