W naszej hurtowni i sklepie poza szeroką ofertą zabawek i sprzętów dla dzieci, proponujemy też naszym klientom szeroką gamę sprzętów do domu i ogrodu. Są to sprzęty najwyższej jakości z certyfikatami dopuszczenia do sprzedaży na terenie krajów członkowskich Unii Europejskiej, w tym w Polsce.

Co znajdziecie w naszej kategorii dom i ogród?

Dbamy o bieżące poszerzanie naszej oferty, więc zapewniamy, że tygodniowo pojawiają się coraz nowsze sprzęty i zabawki. Produkty, które na pewno możecie u nas znaleźć to:

  • Sprzęty do posiłków – jak miski niewysypki, przybory do jedzenia dla najmłodszych oraz nieco starszych maluchów, zestawy śniadaniowe, zestawy naczyń i sztućców, pojemniki itp.
  • Artykuły do przechowywania – w ofercie mamy różnego rodzaju kosze na zabawki (wiszące i stojące o różnej pojemności), pojemniki,
  • Artykuły dziecięce – kojce, lampki dziecięce, nawilżacze powietrza, maty do zabaw, leżaczki, hulajnogi, projektory gwiazd, które ułatwiają zasypianie
  • Produkty służące podniesieniu poziomu bezpieczeństwa w domu – ochraniacze na krawędzie, odstraszacze komarów i innych owadów, taśmy piankowe do zabezpieczenia narożników, zabezpieczenia do drzwiczek itp.
  • Artykuły dekoracyjne – wciąż poszerzamy ofertę artykułów dekoracyjnych dodających charakteru waszemu domów, w ramach tej grupy, proponujemy: kolorowy piasek do dekoracji butelek, wodoodporne taśmy ledowe, kulki żelowe i sztuczna ziemia do kwiatów
  • Inne produkty jak termofory, lampki ledowe, maty, tablice kredowe i magnetyczne, foremki do lodów, baterie i wiele, wiele innych.

Nie tylko po jednej sztuce

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klienta indywidualnego, poza pojedynczymi egzemplarzami lampek, misek i wszelkiego rodzaju sprzętu do domu i ogrodu realizujemy zamówienia hurtowe. Mamy sprawdzonych i pewnych dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Nasi producenci znani są na polskim i zagranicznych rynkach z jakości wykonywanych przez siebie sprzętów. Posiadają wszelkie potrzebne do sprzedaży certyfikaty i atesty. Ich sprzęty są bezpieczne, nietoksyczne i nadają się do kontaktu z dziećmi.

Realizujemy zamówienia hurtowe dla żłobków, przedszkoli, szkół i innych miejsc, gdzie zwykle potrzebna jest więcej niż jedna sztuka produktu. Terminowość realizacji zamówień hurtowych potwierdza wciąż rosnąca grupa naszych klientów hurtowych i indywidualnych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedawanych przez nas produktów – prosimy o kontakt – odpowiemy na wszystkie. Pomożemy też wybrać z naszej oferty dom i ogród to, co będzie dla was najbardziej odpowiednie.