Stale powiększająca się oferta Hurtownia zabawek dla dzieci sprawia, że codziennie w tej kategorii pojawia się coś nowego.

Jakiego rodzaju zabawki oferujemy?

Podstawowym kryterium wyboru zabawek dostępnych w naszym sklepie i hurtowni jest dobór producenta. Podmioty, które odpowiadają za sprzedawane nam zabawki to producenci uznani i funkcjonujący na rynku od dawna. Jakość produktów w naszej hurtowni i sklepie potwierdzona jest certyfikatami i atestami.

Oto podstawowe grupy zabawek, jakie proponujemy:

Zabawki elektroniczne – pojazdy elektryczne, roboty, zabawki na baterie i zdalnie sterowane, zabawki grające dla najmłodszych, pozytywki, zestawy do karaoke, zestawy walkie talkie, zabawki interaktywne uczące mowy, liczb i języków, instrumenty na baterie, mówiące domki .
Gry – wśród oferowanych przez nas gier mamy zarówno te do grania na świeżym powietrzu jak i planszówki i gry logiczne do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem w tym gry zręcznościowe, pobudzające kreatywność dzieci, gry rodzinne, domino, układanki w formie puzzli, bierki, paletki, klocki magnetyczne, frisebee, puzzle piankowe, edukacyjne maty, karty, klocki przestrzenne, drewniane układanki, patyczki do nauki liczenia.
Zabawki odstresowujące – miękkie piłeczki owoce, winogrono antystresowe, pan gniotek.
Zabawki drobne – breloki, rozciągające się sprężynki, piłeczki kauczukowe, piłki do gier zespołowych, gra w line up, balony, jo-jo, bączki tradycyjne, gry kieszonkowe, rzutki.
Zabawki kreatywne i plastyczne – tablice, przybory szkolne do pisania, kredki, kredy, mazaki, zestawy pieczątek, kreatywne pinezki, piasek kinetyczny, ciastolina.
Zestawy do baniek mydlanych – od najmniejszych, dla dzieci do samodzielnego puszczania, po wieloelementowe zestawy świetnie sprawdzające się w przedszkolach, szkołach i na świetlicach, rękawice i pistolety do baniek mydlanych.
Zabawki do wody – w ofercie mamy nie tylko klasyczne zabawki dmuchane jak piłki czy pałki do zabawy w basenie, ale również pływające zwierzątka, materace, maty

A poza tym lalki, misie różnego rodzaju zestawy z plecakami, namioty do zabawy na świeżym powietrzu, samochodziki, traktory i wiele więcej. Nasze oferta stale się poszerza. Można u nas zamówić zarówno pojedyncze sztuki zabawek jak i hurtowe. Dokładamy starań, by realizować najbardziej niezwykłe i największe zamówienia. Zapraszamy Hurtownia zabawek Częstochowa.