Sport to ten element życia człowieka, który musi być wprowadzony jak najwcześniej, by wydawał nam się naturalny. Stąd szeroka oferta akcesoriów z tej kategorii u nas. Sportowe wychowanie to nie tylko zdrowie, ale i gwarancja dobrej zabawy. Dlatego uzupełniamy na bieżąco naszą ofertę o akcesoria i sprzęty do uprawiania sportu i turystyki.

Mały człowiek i cała masa sportowych możliwości

Nasza oferta bogata jest w sprzęty, które umożliwią pokazanie dziecku możliwości, jakie w nim drzemią. Dzięki naszym piłkom, siatkom do tenisa czy innym sprzętom sportowym i turystycznym, maluch pokocha sport i będzie go chciał z nami uprawiać. Kupując u nas np. bramkę do piłki nożnej najważniejszym elementem, który sprawi, że maluch ją pokocha, będzie nasz współudział. W naszej ofercie znajdziecie elementy do uprawiania niemal wszystkich ukochanych przez dzieci sportów – od badmintona po rolki i od zatyczek do nosa i okularów do pływania, po ochraniacze na rolki czy hulajnogę.

Jakie sporty dla kilkulatków

Jak wiadomo, na początku przygody ze sportem, maluchy nie mogą uprawiać nic wyczynowo – to zwykle raczej zabawa. O treningu będzie można pomyśleć, kiedy dziecko kończy 10-11 lat.

Oferta naszej hurtowni i sklepu obejmuje akcesoria i sprzęty do następujących dyscyplin sportowych:

  • Pływanie – już od okresu niemowlęcego można oswajać maluchy z wodą, im wcześniej to uczynimy i częściej będziemy robić, tym lepiej dla naszego dziecka.
  • Bieganie – oczywiście nie wyczynowe, ale takie zwykłe podwórkowe – mimo, iż nie ma wiele wspólnego z treningiem, pozwala na wypracowanie podstawowej wydolności dziecka.
  • Turystyka górska – wiele osób uważa, że to nie sport, ale to taki wyjątkowy rodzaj aktywności, w której poza kondycją, pracujemy nad empatią do przyrody i uczymy się pokory do niej.
  • Gimnastyka – ćwiczenia wykonywane na placu zabaw to właśnie gimnastyka. Do jej uprawiania przydadzą się oferowane w naszym sklepie skakanki i ochraniacze, rolki i inne sprzęty do uprawiania szeroko pojętej gimnastyki.
  • Tenis stołowy, koszykówka, piłka nożna – na dziecięcym poziomie te dyscypliny nie zawierają w sobie wiele urazowości. Mają być przede wszystkim zabawą i nauką zasad, mniej zaś faktyczną rywalizacją.

Wybór jest wielki – jak kupić to, co się spodoba

Na początku naszej przygody ze sportem i turystyką, możemy próbować zainteresować malucha wszystkim po kolei. Dlatego nasza oferta jest tak szeroka. Można zacząć od pływania, bo nie wymaga wiele sprzętu albo postawić na turystykę górską, do której koniecznie trzeba będzie kupić kilka elementów zwiększających bezpieczeństwo na szlaku.

Jeśli macie jakieś wątpliwości co do wyboru sprzętu sportowego dla waszych dzieci – śmiało pytajcie.