W naszej hurtowni i sklepie oferujemy materace dmuchane przeznaczone do użycia zarówno na basenie czy nad jeziorem, ale także na ogródku czy w salonie. Dmuchane materace z naszej oferty to produkty certyfikowane, z atestami, bezpieczne i doskonałe jakościowo.

Materace na każdą okazję

Materace jakie proponujemy do waszych domów i ogrodów są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach, ale także mają różne przeznaczenie. Zwykle mówiąc o materacu, myślimy o tym co najczęściej służy nam nad morzem do pływania, wygrzewania się na słońcu, ale nie tylko tego typu materace możecie u nas kupić.

Owocowa, dmuchana zabawa na wodzie

W naszej ofercie proponujemy materace solidne, ale też o wspaniałych wzorach, które nie pozwolą się nudzić na plaży czy nad basenem:

  • Materace owocowe – w naszej hurtowni i sklepie znajdziecie materace w kształcie owoców, jak banan, arbuz, ananas.
  • Materace klasyczne – wykonane z wysokiej jakości materiałów materace w klasycznych i wygodnych kształtach. Dla dorosłych i dla dzieci, bardzo cienkie, służące głównie do pływania i ekstremalnie grube – takie na których można się wypuścić głęboko w morze.
  • Materace jak pontony – dmuchańce najczęściej w kształcie prostokąta ze wzmocnionym i wysokim brzegiem, takie w które z powodzeniem można włożyć maluszki, by pokazać im jak z perspektywy wody wygląda plaża czy brzeg basenu.
  • Materace ala koła ratunkowe – duże materace o nieregularnych kształtach, służące raczej do zabawy niż do pływania np. w kształcie precla.
  • Materace w formie foteli – składane i poręczne, mogą służyć zarówno do leżenia jak i wygodnego siedzenia z oparciem na środku jeziorka czy basenu

Materace najwyższej jakości

Oferowane materace wykonane są z solidnych materiałów – najczęściej PVC z podwójnym przeszyciem. Są bezpieczne i wzmocnione na wypadek kontaktu z ostrym narzędziem. Wszystkie materace są szczegółowo opisane i zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa przy stosowaniu ich w odpowiedni sposób. Zawsze w opakowaniu z materacem dostajecie instrukcję obsługi, zgodnie z którą materac należy użytkować. Nasze produkty dostarczane są przez sprawdzonych i posiadających atesty producentów.