Nasze akcesoria szkolne i biurowe to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy. Wszystkie oferowane produkty są atestowane, posiadają certyfikaty zgodności z prawem unijnym i są produkowane przez liderów rynku zabawek.

Rysowanie i pisanie

Rysunek – to jest coś, czym wasz kilkuletni maluch szczególnie wielce się interesuje. Dlatego właśnie poza zabawkami, zdecydowaliśmy się oferować sprzęty z szeroko pojętej kategorii akcesoria szkolne. W naszej opinii, wczesna nauka i szkolenie się w rysunku uczy maluchy cierpliwości, odpowiedzialności i kreatywności – to wszystko pozwolą waszym dzieciom ćwiczyć oferowane przez nas kredki, pisaki, mazaki oraz inne akcesoria do rysowania i pisania. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są oczywiście nietoksyczne i bezpieczne dla maluchów. Składy produktów, które znajdziecie na stronie naszego sklepu są szczegółowo sprawdzone i wyczerpująco opisane, tak by pasować również dzieciom z różnego typu alergiami. Wszystkie akcesoria szkolne i biurowa jakie widzicie w tej kategorii mają atesty i certyfikaty umożliwiające ich sprzedaż na terenie Unii Europejskiej i w szczególności w Polsce.

Produkty wspierające zdolności manualne

To, jakiego typu produkty wybierzemy do kształtowania umiejętności plastycznych naszych dzieci będzie mało ogromne znaczenie dla ich późniejszego rozwoju, a także wspierania ich zainteresowań.

Jakiego typu sprzęty, które są niezbędne dla nauki rysowania, a w późniejszej perspektywie pisania oferujemy?

  • Kredki i ołówki – podstawa rysowania, w wieku, kiedy farby to jeszcze dla maluszka za dużo.
  • Farby – kiedy już nasz maluch będzie wiedział że ściana nie jest właściwym podkładem dla jego twórczości, warto zastanowić się nad zakupem pierwszych farb.
  • Kreda – kreda jest o tyle wspaniałym tworzywem dla wspierania kreatywności naszych pociech, że możemy z niej korzystać podczas spaceru w parku, a rysujące na chodniku dziecko nikogo nie zdziwi.

Poza wspomnianymi typami przyborów do rysowania, kreatywność naszego dziecka warto po trzecim roku życia wspierać kupując dostępną w naszej ofercie plastelinę, ciastolinę, ale również różnego rodzaju wydrapywanki i zestawy artystyczne, w ramach których dziecko może tworzyć wzory i instalacje zgodne z jego artystycznym zmysłem. W naszych gotowych zestawach znajdziecie nie tylko mazaki i kredki do tradycyjnego rysowania, są też maty wodne do rysowania na mokro – wodą – idealne rozwiązanie dla najmłodszych.