W naszej hurtowni i sklepie z artykułami dla dzieci, dbamy o to, by zawsze pokazywać nowości i to, co właśnie stanowi rynkowy hit. Dlatego zawsze znajdziecie u nas zabawki i sprzęty, które wasz maluch widział w reklamie czy w przedszkolu.

Jakiego typu nowości pojawiają się na rynku dziecięcym?

Codziennie mamy do czynienie z premierami zabawek i akcesoriów dla dzieci. Warto śledzić nowości, bo to właśnie one staną się tym, co nasze maluchy będą chciały mieć.

Jakiego typu zabawki najczęściej mamy w naszej ofercie nowości?

  • Zabawki – przede wszystkim, bo tu trendy pojawiają się najczęściej.
  • Akcesoria sezonowe – w naszej ofercie znajdziecie zawsze dopiero wchodzące na rynek produkty, idealne do zabaw w określonej porze roku. W lecie będą to koła ratunkowe i inne dmuchane narzędzia urozmaicające zabawę naszych dzieci. W zimie będą to narty, sanki czy jabłuszka.
  • Akcesoria z kategorii party time – wszystko, co potrzebne do organizacji najlepszej imprezy dla dzieci.
  • Pojazdy – zarówno te napędzane siłą małych mięśni, jak i te elektryczne, szczególnie lubiane przez starszaki.
  • Akcesoria dla bezpieczeństwa – wszystko co zwiększa widoczność naszych dzieci na ulicy, przybory ubezpieczające dzieci w trakcie zabaw na świeżym powietrzu w wodzie oraz w domu

Nowości dla dzieci i ich bezpieczeństwo

Szczególnie ważnym elementem produktów, które wprowadzamy jako nowości do sprzedaży jest ich bezpieczeństwo. Nasza wewnętrzna kontrola jakości w stosunku do oferowanych przez nas nowości sprawia, że każdy produkt, który trafia do oferty, poza sprawdzeniem jego międzynarodowych certyfikatów, testujemy też produkty samodzielnie. Najwyższa jakość proponowanych przez nas nowości potwierdzona jest powszechnie znanymi certyfikatami, dopuszczającymi zabawki i akcesoria do sprzedaży na terenie naszego kraju.

Co nowego w zabawkach dla dzieci

Rośnie świadomość rodziców dotycząca funkcjonalności i bezpieczeństwa zabawek dla dzieci. Stąd nasze zwiększająca się z dnia na dzień dbałość o uzupełnianie naszej oferty. Nowości w zabawkach to przede wszystkim ich rosnąca jakość oraz coraz bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne materiały. Jakość w zabawkach wyraża się także w ich stałym podążaniu za badaniami nad rozwojem umiejętności manualnych i psychoruchowych młodego człowieka. To właśnie w ich nurcie producenci proponują sprzęty jak najbardziej przystające do szybko zmieniających się realiów najmłodszego pokolenia. Wiemy o tym i właśnie pod tym kątem dostosowujemy naszą ofertę, wprowadzając do naszego sklepu nowości – czasem kilka, a czasem nawet kilkanaście razy w tygodniu.